Partneři

  • Vyberte stránku:
  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

 

V případě zájmu o výměnu odkazů nás kontaktujte na seo@surface.cz

 

Numismatika - Výkup mincí OlomoucVýkup zlata OlomoucZlaté mince českéStříbrné mince české
Numismatika, numizmatika, to jsou zlaté mince, stříbrné mince, výkup mincí, výkup zlata. Informace o mincích a numismatice.

Swarovski šperky, Swarovski bižuterie

Šperky a bižuterie Swarovski, Cristaluna šperky, šperky z chirurgické oceli, hedvábné kravaty, usb flash disky, hodinky, swarovski zrcátka, pouzdra na vizitky, náušnice, přívěsky, náhrdelníky.

Jízda na koni, ustájení koní, výcvik koní, Ranč u Tuffa

Přijďte si příjemně zarelaxovat! Co vás čeká? Jízda na koni, vyjížďky na koních, vození dětí na ponících, intenzivní výuka jízdy na koních. Dále ustájení koní, přeprava koní, výcvik koní, obsedání koní a pro děti jezdecký kroužek

SURFACE – Internet, grafika, seo

Výroba internetových stránek, eshopů, grafické práce. Zvyšování návštěvnosti stránek, seo optimalizace pro vyhledávače.

Expresní mezinárodní přeprava zásilek, specialista na Anglii – Fialatransport

Fialatransport nabízí expresní mezinárodní přepravu zásilek po celé Evropě se specializací na Anglii a Irsko. Poskytujeme také vnitrostátní přepravu a přepravu za poslední chvíli.

Šperky Swarovski, bižuterie Swarovski, Swarovski Elements

Šperky se Swarovski Elements potěší každou ženu. Vyberte si ze šperků a bižuterie Swarovski! Kameny Swarovski Elements jsou nádherné

Geodetické práce v ČR – Geota

Inženýrská geodezie, geodetické práce v celé ČR, zakládání staveb a inženýrských sítí, polohopis, výškopis. Práce v katastru nemovitostí.

Svatba na Kubě, svatba v zahraničí

Svatba na Kubě nebo svatba v zahraničí je zážitek, na který nikdy nezapomenete! CA Varadero pro vás vše zajistí.

Tetování, piercing

Profesionální služby v oblasti tetování a piercingu od roku 1998. Prohlédněte si naše práce, využijte dárkový poukaz.

Ubrusy, prostěradla a bytový textil od výrobce – Jiří Polášek

Krásné a kvalitní ubrusy, prostěradla, povlečení a další bytový textil od českého výrobce! Jiří Polášek – maloobchod, velkoobchod – bytový textil pro vás.

prostěradla

Krásné a kvalitní ubrusy, prostěradla, povlečení a další bytový textil od českého výrobce! Jiří Polášek – maloobchod, velkoobchod – bytový textil pro vás.

Vše pro motorky – bundy, kalhoty, přilby, výfuky Moto Trávníček

Moto Trávníček nabízí vše pro motorky a motoristy. Oblečení na motorky jako jsou bundy, kalhoty a další moto doplňky. Velký výběr a skvělé ceny. Pro motoristy máme opravdu vše – více jak 17000 výrobků!

Zasklívání lodžií, zimní zahrady, zábradlí

Lodžie Navrátil – zasklívání lodžií, lodžie rámové i bezrámové, zimní zahrady, zábradlí.

Výroba vnitřní i venkovní reklamy, katalogů

2DR – výroba vnitřní i venkovní reklamy, návrhy a tisk katalogů, reklamní poutače.

Práce na doma, přivýdělek na doma, brigáda ke škole, práce bez podvodu

Práce na doma či přivýdělek na doma, brigáda ke škole, k mateřské, k důchodu či k zaměstnání. Práce a přivýdělek na doma bez podvodů, bez registračních poplatků. Osvědčená a funkční práce a přivýdělek na doma vhodný pro všechny.

Brigáda na domaPráce na doma, Práce z domova, Práce z domu, Přivýdělek na doma

Práce a přivýdělek na doma, brigáda na doma, práce na doma, práce z domova, práce z domu. Vyberte si dle svých možností.

Práca na doma, privýrobok na doma, popri materskej, popri dôchodku, pri škole

Zaujíma vás možnosť práce na doma, privýrobok na doma pri materskej, popri dôchodku alebo privýrobok popri škole? Predstavíme vám možnosť, ktorá je bez rizika, bez podvodov, so zmluvou a s minimálnou investíciou.

Numismatika ZlínZlaté mince Československé, Zlaté mince České, Investiční zlato, Výkup zlata

Numismatika Zlín nabízí široký sortiment mincí, zlatých mincí, medailí a sběratelských potřeb pro numismatiky. Prodáváme mince, zlaté mince, investiční zlato a stříbrove formě slitků a mincí. Poskytujeme výkup zlata a stříbra, výkup mincí, mediailí, bankovek a ostatního sběratelského materiálu. Vykupujeme i celé sbírky mincí, medailí a bankovek.

STK Holešov – stanice technické kontroly Holešov

STK Holešov – stanice technické kontroly Holešov provádí technickou kontrolu vozidel, měření emisí a evidenční prohlídky vozidel.

London Institute Praha – jazyková škola, jazykové kurzy nabízí oblíbené jazykové kurzy. Máš problémy s angličtinou? Chceš se začít učit francouzštinu nebo se ti pouze líbí španělština a chceš ji umět? Standardní kurzy angličtiny, kurzy francouzštiny a kurzy španělštiny. Vyzkoušej prestižní jazykovou školu London Institute Praha.

Swarowski, Swarovsky, Svarovski šperky a bižuterie

Swarowski, Swarovsky, Svarovski šperky a bižuterie. Široká nabídka šperků se Swarowski Elements. Náramky, náušnice, prsteny, přívěsky, náhrdelníky a soupravy šperků Swarowski

Patchwork, patchwork látky, deky, výrobky, dárky, materiál a patchwork kurzy

Patchworkmanie.cz je internetový i kamenný obchod s patchwork výrobky. Nabízíme patchwork deky, patchwork polštáře, patchwork ubrusy a jiné výrobky. Dodáváme také látky na patchwork, vatelín a pomůcky pro patchwork. Pořádáme kurzy patchworku.

NumismatikaVýkup mincí, Výkup zlata, Zlaté mince, Stříbrné mince

Numismatika, numizmatika, to jsou zlaté mince, stříbrné mince, výkup mincí, výkup zlata. Informace o mincích a numismatice.

Hubnutí

Hubnutí, jak zhubnout, proč zhubnout, jak shodit, jak rychle zhubnout, jak zhubnout nohy, zadek, stehna. Informace o hubnutí.

Reklama na dopravných prostriedkoch

Reklama na dopravních prostředcích

Skleníky, pergoly,bazény

Zlatnictví Trimama

Společnost Tridas nabízí široký sortiment výrobků z oblasti balení a přepravy. Kvalitní dřevěné bedny a výroba dřevěných beden pro přepravu výrobků. Skládací paletové ohrádky (paletové nástavce) jsou vhodné pro přepravu a uskladnění zboží na EURO paletách nebo paletách o shodných rozměrech. Všechny překližkové bedny jsou vyráběny dle vlastní výkresové dokumentace. Samotná konstrukce beden z překližky je vždy navrhována v součinnosti se zákazníkem na základě výkresové dokumentace baleného výrobku nebo hmotného vzorku. Paletyjejich výroba a dodávky zabírají v portfoliu společnosti TRIDAS, s.r.o.jedno z předních míst. Dodávané palety se rozlišují dle svého užití a použitých materiálů. Při konstrukci a následně samotné výrobě palet se snažíme vyjít vstříc individuální potřebě každého zákazníka. Společnost také nabízí komplexní řešení exportního balení. Potřebujete zámořské balení pro své výrobky? Obraťte se na nás. Jednou z hlavních výrobkových skupin, kterou firma TRIDAS, s.r.o. nabízí jsou kartonové a lepenkové obaly. Vzhledem k tomu, že obal již dlouho není jen krabice, musí splňovat jak funkci dobrého ochránce drahého a kvalitního zboží, tak i funkci úspěšného obchodníka, který nachází cestu do zákazníkova srdce i peněženky. Nasávaná kartonáž - Produkty z nasávané kartonáže představují významnou skupinu obalů se širokým spektrem jejich použití. Jelikož jsou vyráběny z recyklo-vaného papíru a kartonu, nepředstavují pro životní prostředí žádnou ekologickou zátěž. Ochranné hrany se vyrábějí ze silné lepenky, kraftového papíru a disperzního lepidla. Při výrobě jsou jednotlivé vrstvy opatřeny lepidlem, poté tvarovány a lisovány do požadovaného profilu. Na závěr se stříhají na předem dané délky. Stretch fólie (streč fólie, fixační fólie, průtažné fólie, ovinovací fólie nebo také smrštitelné fólie) se používají zejména pro balení a fixaci zboží přepravovaného na paletách. Vyrábíme také protinárazové obaly. Obaly z pěnových materiálů - pěna je široce uplatňována jako ochranný balicí materiál tam, kde je důležitým aspektem ochrana proti nárazům, pádům a otřesům. Vázací pásky slouží k fixaci a stabilizaci přepravovaného předmětu při dopravě. Jsme schopni dodat všechny typy a rozměry, vždy po předchozí domluvě se zákazníkem. Zasilatelské obaly -nedílnou součástí námi dodávaného sortimentu jsou i obaly vhodné k zabalení Vašich výrobku a jejich následné zaslání zákazníkovi. Ochranné rohy - ochranné rohy z nasávané kartonáže mají více výhody. Jelikož je vyráběn z recyklova-ného papíru a kartonu, nepředstavuje pro životní prostředí žádnou ekologickou zátěž. Samotné obaly jsou taktéž 100% recyklovatelné, neobsahují kovy ani plasty a jsou plně biologicky odbouratelné.

Tridas s.r.o - výroba obalů a obalových materiálůObaly jsou vyráběny technologií  nasávané kartonáže, která využívá jako vstupní surovinu sběrový papír. Obaly vyrobené touto technologií jsou pevné a pružné. Nasávanou kartonáž je možno modelovat do téměř jakéhokoliv trojrozměrného tvaru. Výrobky z nasávané kartonáže se využívají především k  ochraně baleného zboží před nárazy a otřesy. Mezi nesporné výhody patří nízká hmotnost, dobrá skladovatelnost a velmi příznivá cena. Design každého našeho výrobku je speciálně navržen přímo v 3D vizualizaci, tak aby bylo dosaženo nejoptimálnějších deformačních zón a prostorové tuhosti. Ekologický obal z nasávané kartonáže je plně recyklovatelný obal. Výlisek z nasávané kartonáže lze následovně ještě upravit, a to přelisováním za horka, výsekem, potiskem nebo polepem. Tyto dodatečné operace zajišťují větší optickou přitažlivost obalu, který lze mnohdy použít i k samotné prezentaci baleného výrobku. Nasávaná kartonáž je vyráběna z 100% recyklovaných vstupních surovin a sama je 100% recyklovatelná. Jako jeden z mála obalů nasávaná kartonáž splňuje bez podmínek definici ekologického a udržitelného obalu.

Masa papierova – Głównym przedmiotem działalności firmy TRIDAS, s.r.o. jest produkcja opakowań i materiałów opakunkowych. Opakowania produkowano z masy papierowej, do której surowcem podstawowym jest makulatura. Opakowania produkowane przy zastosowaniu tej technologii są wytrzymałe i elastyczne. Masie papierowej można nadać prawie jakikolwiek kształt trójwymiarowy. Produkty z masy papierowej stosowane są przede wszystkim do ochrony towaru pakowanego przed uderzeniami i drganiami.

The main business activity of TRIDAS, s.r.o. is production of packages and packaging materials. Packages are made by molded pulp technology that uses waste paper as the feed material. Packages made by this technology are compact and flexible. The molded pulp can be shaped to almost any 3D form. Products made of molded pulp are primarily utilized for protection of packaged goods against impacts and shocks. Their low weight, good storage life and very favourable price rank among indisputable advantages. Molded fiber. The design of each of our products is specially designed right in 3D visualization so that the most optimal deformation zones and three-dimensional rigidity can be reached. The ecological package made of molded pulp is a fully recyclable package.